Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up
FAST CHARGING
CCS2 / 400V∙∙max.40kW

Mini DC

Laimao MiniDC to niesamowicie wydajna i kompaktowa stacja ładowania pojazdów elektrycznych, umożliwiająca szybkie ładowanie samochodów elektrycznych prądem stałym.

LM-MiniDC_stacja-_ładowania-pojazdów_elektrycznych

Stacja MiniDC charakteryzuje się wysoką mocą ładowania, dostępne wariany mocy to: 20 kW DC, 30 kW DC i 40 kW DC. Jest wyposażona w kilkumetrowy kabel ładowania z wtyczką CCS2.

Stacja MiniDC posiada 7-calowy dotykowy ekran LCD, który wyświetla postęp pracy i parametry urządzenia. Za pomocą ekranu dotykowego użytkownicy mogą łatwo i intuicyjnie zmieniać ustawienia i konfigurować stację. Ponadto stacja jest wyposażona w wskaźnik LED informujący o aktualnym stanie ładowania.

Stacja MiniDC posiada dedykowaną aplikację mobilną, która umożliwia użytkownikom łatwe i wygodne sterowanie procesem ładowania pojazdu elektrycznego, a także monitorowanie postępu ładowania z dowolnego miejsca. Aplikacja umożliwia również zdalne uruchamianie i zatrzymywanie procesu ładowania oraz regulowanie mocy ładowania.
Wbudowany czytnik kart RFID zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo i kontrolę nad ładowaniem. Dzięki niemu dostęp do stacji może być skutecznie kontrolowany, a ładowanie może być ograniczone tylko do upoważnionych użytkowników.
Stacja MiniDC posiada moduł OCPP1.6, co umożliwia jej integrację z dedykowanym oprogramowaniem służącym do zarządzania całą siecią stacji ładowania.

Główne cechy