Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up
CSS2 / 400V∙∙30kW

Teison 30kW DC

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych prądem stałym. Idealnie sprawdzi się w miejscach publicznych, takich jak stacje benzynowe, autostrady i parkingi.
Ze względu na kompaktową konstrukcję, stacja Teison 30kW może być łatwo instalowana również na prywatnych posesjach i w garażach.

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych DC

Stacja Teison 30kW korzysta z prądu stałego, co przekłada się na wyjątkowo krótki czas ładowania pojazdów. Dzięki dużej mocy ładowania, która wynosi aż 30kW, większość pojazdów elektrycznych może zostać naładowana do poziomu 80% w czasie krótszym niż 60 minut.

Niewielkie rozmiary umożliwiają łatwy montaż – stacja Teison 30kW DC może być bez problemu zamontowana na ścianie, bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych prac instalacyjnych.

Stacja ładowania Teison 30kW posiada przyjazny interfejs użytkownika, wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy LCD. Interfejs umożliwia kontrolę pracy urządzenia i dostarcza dokładnych informacji o aktualnym statusie stacji i ładowania pojazdu.

Stacja ładowania Teison 30kW oferuje różne tryby komunikacji, w tym moduł WiFi i Ethernet, obsługuje protokół OCPP 1.6 J oraz pozwala na uruchamianie ładowania za pomocą kart RFID (autoryzacja uzytkownika). Co więcej, stacja posiada dedykowaną aplikację mobilną.

Główne cechy