Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up
Wallbox
Type-2 / 400V∙∙22kW

Maxi Charger

Wallbox MaxiCharger firmy Autel to inteligentna, bezpieczna i niezwykle stylowa stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Wallbox_MaxiCharger_Autel

Stacja ładowania MaxiCharger oferuje unikalny i intuicyjny interfejs użytkownika, wyposażony we wskaźniki świetlne i czytnik kart RFID.

Stacja posiada także 5-metrowy kabel zakończony złączem type-2, co czyni ją kompatybilną z większością pojazdów elektrycznych.

Wallbox MaxiCharger posiada dedykowaną aplikację mobilną za pomocą której można zdalnie sterować procesem ładowania (ustawiać parametry i planować czas ładowania) oraz gromadzić dane dotyczące przeprowadzonych operacji. W aplikacji można też śledzić postęp ładowania akumulatora pojazdu elektrycznego i monitorować jego stan w czasie rzeczywistym.

MaxiCharger to stacja ładowania pojazdów elektrycznych, która kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo ładowania. Posiada niezbędne zabezpieczenia przed awariami i nieprawidłowościami w przepływie prądu, a także system chłodzenia gwarantujący niezawodność urządzenia.

Solidna konstrukcja stacji pozwala na używanie jej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a analiza danych w czasie rzeczywistym pozwala na szybką reakcję na ewentualne problemy.

Główne cechy