Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up
TOPDON WALLBOX
Type-2 / 400V∙∙22kW

Wallbox PulseQ

Niezawodna stacja ładowania pojazdów elektrycznych firmy TOPDON, która oferuje wiele zaawansowanych funkcji oraz najwyższe bezpieczeństwo użytkowania.
Dostęp do interfejsu stacji ładowania jest możliwy poprzez aplikację mobilną.
stacja ładowania pojazdów elektrycznych PulseQ

Interfejs stacji PulseQ jest niezwykle intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Dzięki wbudowanym wskaźnikom świetlnym z łatwością można odczytać aktualny stan działania urządzenia.

Stacja posiada dedykowaną aplikację mobilną, która oferuje możliwość zdalnego uruchamiania i zatrzymywania ładowania pojazdu, konfigurację parametrów ładowania, ustalanie harmonogramów ładowania i wiele więcej.

Wbudowany czytnik kart RFID, który umożliwia uwierzytelnienie użytkownika oraz rozpoczęcie procesu ładowania pojazdu tylko przez uprawnione osoby.

Ze względu ma kompaktową budowę stację ładowania PulseQ EV można łatwo zamontować zarówno na ścianie, jak i na dedykowanym słupku.

Stacja ładowania PulseQ zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki ocenie szczelności IP65 jest odporna na wodę i pyły, może działać w temperaturze od -30℃ do 55℃. Dodatkowo, PulseQ posiada liczne zabezpieczenia elektryczne, w tym przed przepięciami, przeciążeniem, przegrzaniem, zwarciami, wyciekiem prądu i uderzeniem odgromowym.

Główne cechy

DO POBRANIA